accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Ploty z kompozitného dreva

Ploty Terafest®
Pustite si video

Skrášlite si svoj dom nielen štýlovou terasou, ale doplňte ho aj plotom v rovnakom odtieni. Vytvoríte tak harmonický celok, ktorý vašu záhradu zjednotí. Uľahčite si život s takmer bezúdržbovými WPC plotovkami, ktoré stačí umyť vodou a tým starostlivosť o ne končí. Po zvyšok života vám budú robiť len radosť a chrániť vaše súkromie pred zrakmi okoloidúcich či susedov.

WPC dosky na ploty môžete vyberať z piatich farebných variantov. Široký profil našich plotových dosiek výrazne urýchľuje montáž.

Naše plotovky z kompozitného dreva nevyžadujú ďalšie povrchové úpravy. Sú vysoko odolné proti poveternostným vplyvom. Nevadí im dážď, sneh, mráz ani ostré slnko a tiež si udržujú stálu farbu a tvar.

Naším plotovým doskám veríme, preto na ne dávame až 25-ročnú záruku. Výroba, rovnako tak ako u terás a obkladov , prebieha v Českej republike.

Ploty Terafest®

Ponuka produktov

90
Plotový profil Forest

Rozmery: 90 × 15 mm
Štandardná dĺžka: bm
Hmotnosť: 1,65 kg/bm

Farby: Cedar, Teak, Palisander, Mahagon, Inox, Eben

120
Plotový profil Forest

Rozmery: 120 × 11 mm
Štandardná dĺžka: bm
Hmotnosť: 1,65 kg/bm

Farby: Cedar, Cedar+, Teak, Teak+, Palisander, Palisander+, Mahagon, Inox, Patina+, Eben

Technický list

Ploty a fasády TERAFEST®