accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Fasády z kompozitného dreva

Vonkajšie obklady Terafest®

Vonkajšie obkladové profily sú originálnou voľbou na obloženie exteriérových stien, oporných prvkov, stĺpov, portálov a štítov. Pre svoju vysokú odolnosť, stálosť a minimálnu potrebu údržby sú dlhodobým riešením pre obklady stien okolo terasy, záhradných múrikov, pergol a parkovacích prístreškov. Vyberať si môžete zo širokej škály farieb, ktoré možno štýlovo ladiť s terasou aj plotom .

Obkladové dosky na fasádu z kompozitného dreva dokonale imitujú samotné drevo (aj luxusné exotické drevo), ale eliminujú jeho nedostatky. Obklad v imitácii dreva má vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom (slnko, dážď, mráz, sneh), dlhodobo stály tvar a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu.

Okrem toho majú rovnaký benefit ako terasy, t.j. 25-ročnú záruku proti drevokazným hubám, hnilobe a hmyzu. Rovnako sa môžete spoľahnúť na to, že sa jedná o rýdzo český výrobok.

Fasády Terafest®

Ponuka produktov

150
Obkladový profil Forest

Rozmery: 150 × 14 mm
Štandardná dĺžka: 3,3 m
Hmotnosť: 2,1 kg/bm

Farby: Cedar, Teak, Palisander, Mahagon, Inox, Eben

Technický list

Fasády a ploty TERAFEST®