accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-right-tablearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplus-greenplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

Ako to funguje u nás

Vaša nová terasa
v štyroch krokoch
01
Nájdeme vám najbližšieho partnera

Vyplňte náš kontaktný formulár a my vám nájdeme vhodného inštalačného partnera vo vašom okolí.

02
Navrhnite spoločne svoju novú terasu

Náš partner preskúma váš projekt, odporučí vhodné technické riešenie a vypracuje cenovú ponuku. Spoločne vyberiete typ a farbu dosiek Terafest.

03
Terasu vyrobíme podľa vášho návrhu

Kompletný materiál pripravíme podľa špecifikácií nášho montážneho partnera a dodáme vám ho.

04
Inštalujeme a odovzdávame

Montážny partner položí terasu a odovzdá vám ju do užívania. Zároveň vám poradí, ako sa o ňu správne starať, aby vám robila radosť dlhé roky.

Terafest inštalujú profesionáli
Sieť certifikovaných inštalačných partnerov

Na našich inštalačných partnerov sa môžete spoľahnúť. Všetci sú vyškolení v systéme Terafest, majú za sebou veľký počet prác a sú pripravení poradiť vám s každou zložitosťou vášho projektu.

Od vysnívanej terasy vás delí už len krôčik

Nikdy nie je neskoro začať deň dobrou kávou na vlastnej novej terase. A aká by to mala byť? Určite pekná na pohľad a príjemná na dotyk. Taká, po ktorej sa dá chodiť naboso, ktorá sa nešmýka, nespáli sa na slnku ani sa nerozštiepi.

Možno by mala byť aj bezúdržbová – chcete si predsa vychutnávať kávu, a nie myslieť na to, koľko práce dá terasu znova obrúsiť a natrieť.

Nová terasa by tiež mala nejaký čas vydržať. Na naše kompozitné terasy Terafest poskytujeme záruku až 25 rokov. A veríme, že vám splní všetky vaše sny o príjemnom trávení času s rodinou a priateľmi.

Nová aplikácia Terafest®
Navrhnite si terasu
vo svojom telefóne

Predstavujeme novú aplikáciu pre váš chytrý telefón a tablet. Prezrite si celý sortiment kompozitných drevených dosiek Terafest® a navrhnite si svoju vysnívanú terasu pomocou rozšírenej reality (AR) v pohodlí svojho domova.